Отзывы о компании Flakon магазин оригинальной парфюмерии
Наталя Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александр П.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іван Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Борис В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Елена А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Нажаль не можу продавцю поставити 5 балів, бо товар був відправлений лише після нагадування через 2 дні після замовлення, хоча продавець обіцяв відправити одразу, ще й почав брехати, що відправив і це все на укрпошті не було зв‘язку. Бачу в коментарях, що таких скарг багато, тобто якщо вам на подарунок, замовляйте завчасно. Щодо аромату якихось скарг не маю, схоже на оригінал, тримається добре, але це не є показником оригінальності, або навпаки.
ірина ю.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сніжана П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
неймовірний аромат парфумів .рекомегдую
Жанна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Благодарю. Получила оригинал парфюма. Великолепный аромат, очень довольна. Рекомендую!
Оксана Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер дуже сподобались, брали на розпив, зацінила на всі 100, коробочка на день народження планується, аромат зацінимо через 3 недільки) коробочка дуже гарна, швидко відправили і дійшла теж швидко) задоволена!!!!
Нажаль не можу продавцю поставити 5 балів, бо товар був відправлений лише після нагадування через 2 дні після замовлення, хоча продавець обіцяв відправити одразу, ще й почав брехати, що відправив і це все на укрпошті не було зв‘язку.
Бачу в коментарях, що таких скарг багато, тобто якщо вам на подарунок, замовляйте завчасно.
Щодо аромату якихось скарг не маю, схоже на оригінал, тримається добре, але це не є показником оригінальності, або навпаки.
неймовірний аромат парфумів .рекомегдую
Благодарю. Получила оригинал парфюма. Великолепный аромат, очень довольна. Рекомендую!
Супер дуже сподобались, брали на розпив, зацінила на всі 100, коробочка на день народження планується, аромат зацінимо через 3 недільки) коробочка дуже гарна, швидко відправили і дійшла теж швидко) задоволена!!!!