Відгуки про компанію Flakon магазин оригінальної парфумерії
Наталя Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Александр П.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Іван Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Борис В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Елена А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна С.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Нажаль не можу продавцю поставити 5 балів, бо товар був відправлений лише після нагадування через 2 дні після замовлення, хоча продавець обіцяв відправити одразу, ще й почав брехати, що відправив і це все на укрпошті не було зв‘язку. Бачу в коментарях, що таких скарг багато, тобто якщо вам на подарунок, замовляйте завчасно. Щодо аромату якихось скарг не маю, схоже на оригінал, тримається добре, але це не є показником оригінальності, або навпаки.
ірина ю.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сніжана П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
неймовірний аромат парфумів .рекомегдую
Жанна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Благодарю. Получила оригинал парфюма. Великолепный аромат, очень довольна. Рекомендую!
Оксана Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер дуже сподобались, брали на розпив, зацінила на всі 100, коробочка на день народження планується, аромат зацінимо через 3 недільки) коробочка дуже гарна, швидко відправили і дійшла теж швидко) задоволена!!!!
Нажаль не можу продавцю поставити 5 балів, бо товар був відправлений лише після нагадування через 2 дні після замовлення, хоча продавець обіцяв відправити одразу, ще й почав брехати, що відправив і це все на укрпошті не було зв‘язку.
Бачу в коментарях, що таких скарг багато, тобто якщо вам на подарунок, замовляйте завчасно.
Щодо аромату якихось скарг не маю, схоже на оригінал, тримається добре, але це не є показником оригінальності, або навпаки.
неймовірний аромат парфумів .рекомегдую
Благодарю. Получила оригинал парфюма. Великолепный аромат, очень довольна. Рекомендую!
Супер дуже сподобались, брали на розпив, зацінила на всі 100, коробочка на день народження планується, аромат зацінимо через 3 недільки) коробочка дуже гарна, швидко відправили і дійшла теж швидко) задоволена!!!!